Suicide Squad: Kill the Justice League je odloženo

Suicide Squad: Kill the Justice League je odloženo

3 dubna, 2022 0 Od

Suicide Squad: Kill the Justice League se přidává do řady her, které měly vyjít letos, ale nakonec se jich dočkáme až příští rok.

Nová akční pecka Suicide Squad: Kill the Justice League se svého vydání letos nedočká. Na Twitteru to oznámil kreativní ředitel Rocksteady Games Sefton Hill. “Udělali jsme těžké rozhodnutí a posouváme Suicide Squad: Kill The Justice League na jaro 2023. Vím, že odklad hryje frustrující, ale ten čas využijeme, abychom udělali nejlepší možnou hru. Těším se, až společnými silami přineseme chaos do Metropilos. Děkujeme za vaši trpělivost,” vyjdařoval se Hill.

We’ve made the difficult decision to delay Suicide Squad: Kill The Justice League to Spring 2023. I know a delay is frustrating but that time is going into making the best game we can. I look forward to bringing the chaos to Metropolis together. Thanks for your patience. pic.twitter.com/VOSwTM6Zak

— Sefton Hill (@Seftonhill) March 23, 2022

O odkladu Suicide Squad už před zhruba měsícem hovořil i server Bloomberg, který často přináší poměrně přesné úniky informací. I zde se tak zjevně trefil. Stejně jako mnohé další nedávno odložené hry, i Suicide Squad se představilo v roce 2020 s datem vydání specifikovaným na rok 2022. Půjde o exkluzivitu pro konzole nové generace a PC. Těšit se můžete na oblíbené postavy jako je King Shark, Harley Quinn, Deadshot či Captain Boomerang. Pokud ale patříte mezi fanoušky DC, můžete se aspoň i nadále těšit na Gotham Knights, kteří vyjdou 25. října letošního roku.

Obrázek: cnet.com

Zdroj: Gamers Generation