Studio Bohemia Interactive odhalilo novou Armu

Studio Bohemia Interactive odhalilo novou Armu

18 května, 2022 0 Od

České herní studio Bohemia Interactive včera odhalilo nový díl série Arma. Nový válečný simulátor ponese název Reforger.

“Bohemka” odhaluje Arma Reforger

Po dlouhých devíti letech od vydání Arma 3 k nám konečně dorazila nová Arma Reforger, která nás vrací do známých lokací. Bohemia Interactive láká v nejnovějším traileru na dechberoucí krajinu, pozoruhodnou fyziku, rozlehlý ostrov a další funkce. Vše poběží na novém Enfusion engine, který byl představen již v minulosti.

Fanoušci série jistě ocení, že se vývojáři v novém díle vracejí do známých lokací z jedničky. Idylický Everon se tak představuje ve zcela novém grafickém kabátu uprostřed válečné vřavy studené války. Vývojáři na svých stránkách také uvádějí, že každý aspekt hry lze modifikovat.

Zažij autentický boj z dob studené války a zapoj se s přáteli do bojů o ostrov s rozlohou 51 km² uprostřed Atlantiku – anebo se ujmi role Game Mastera a vytvářej své vlastní scénáře pro ostatní hráče.

Válečný simulátor si můžete mimo jiné zahrát již nyní v rámci předběžného přístupu s cenovkou 30 EUR. Arma Reforger dostala na  Steamu smíšené recenze. Aktuálně si hru můžete zahrát na PC a nových konzolích od Xboxu. V plné verzi by měla nová Arma dorazit také na konzole PlayStation.

Nezapomeňte se také podívat na showcase nového enginu v traileru níže. Co na hru říkáte?

Zdroj: Gamers Generation