Stolní počítač s kapalinou chlazenou grafickou kartou

Stolní počítač s kapalinou chlazenou grafickou kartou

7 června, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

V roce 2004 přišla společnost Alienware jako první s kapalinou chlazeným stolním počítačem a dnes představuje své první PC Alienware Aurora s kapalinovým chlazením grafické karty zapojeným do sběrnice PCI-e. Nový systém chlazení je k dispozici pro grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER. Snižuje teplotu až o 19,5 % a hluk až o 69,2 %. Hráči i profesionálové, kteří uvažují o pořízení počítače Alienware Aurora, si tak mohou zvolit kapalinové chlazení jak procesoru, tak grafické karty.

Počítače Aurora je navíc možné snadno rozšiřovat a upgradovat bez nářadí. Jsou vybaveny procesory Intel Core i9-10980HK 10. generace, operačními paměťmi HyperX FURY XMP DDR4 a výkonným (volitelným) napájecím 1000 W zdrojem. V nabídce je také celá řada rozšiřitelných konfigurací pro ty, kdo si chtějí přetaktovat procesor. Ti, kdo ocení efektní doplňky, mohou využít nový světelný kruh, který modelům v barvě Lunar Light dodá plně přizpůsobitelnou čtvrtou světelnou zónu AlienFX.

Vedle toho, že Alienware Aurora slouží fakticky jako hlavní desktop týmu Liquid, hrají se na něm také zápasy jako Riot LCS nebo turnaje LEC. Alienware také navazuje partnerství se školami, kde se snaží zavést počítače Aurora jako standard pro herní a esportové programy. Již dnes jsou k dispozici konfigurace v cenách od 1129,99 USD, další konfigurace v cenách začínajících již na 879,99 USD přijdou na trh 28. května. Chcete-li se s novým herním počítačem Alienware Aurora R11 seznámit blíže, můžete navštívit Arénu Alienware.