ŠKODA AUTO generálním partnerem esport ENYAQ hokejové ligy

ŠKODA AUTO generálním partnerem esport ENYAQ hokejové ligy

18 prosince, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

ŠKODA AUTO vstupuje na domácím trhu v ČR také na pole elektronického sportu – esportu. Pro ročník 2020/2021 se ŠKODA stává generálním partnerem esport hokejové ligy. Prestižní soutěž se všemi zapojenými týmy hokejové Tipsport extraligy, se tak bude pyšnit oficiálním názvem ENYAQ hokejová liga.

ENYAQ hokejová liga představuje první šampionát po nedávném vydání herní novinky NHL 21 v České republice, kterou je i nadále možné spustit na herní konzoli PlayStation 4. Unikátní je zapojení kompletního pole extraligových celků, kdy barvy každého z extraligových klubů, nejvyšší hokejové soutěže, budou v samotném turnaji háji tři gameři.

Úvodní draft klubů proběhl již 2. prosince, v rámci něho kluby Tipsport extraligy po vzoru zámořských výběrů talentů ukázali, na esportové hráče, kteří budou v následujících týdnech oblékat jejich dresy. Již včera, tzn. ve středu, 16. prosince 2020, se rozběhla základní část soutěže s celkem 13 koly. Napínaný vrchol pak obstará play-off, které proběhne v únoru a březnu roku 2021.

Fanoušci nebudou ochuzeni o 2 streamované zápasy z každého kola, které je možné sledovat mj. na platformě Twitch. Veškeré novinky, výsledky a další zajímavosti mohou fanoušci sledovat na oficiálním webu EHL: www.esporthokej.cz nebo na oficiálních profilech turnaje na sociálních sítích.

Atraktivitu esportového turnaje ENYAQ hokejové ligy podtrhuje štědrá dotace v podobě výher. Pro každého ze tří hráčů vítězného týmu je připraveno zapůjčení elektromobilu ŠKODA ENYAQ na čtyři měsíce, zisk herní konzole PlayStation 5 a týmová vítězná prémie ve výši 80 000 Kč. Celkově se tak týmy utkají o finanční odměny ve výši 150 000 Kč, přičemž šek ve výši 10 000 Kč bude připraven také na podporu mládežnického hokeje pro vítězný tým v rámci extraligy ledního hokeje.