RPG Elden Ring se pravděpodobně nedočkáme dříve než příští rok

RPG Elden Ring se pravděpodobně nedočkáme dříve než příští rok

7 května, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Máte-li spadeno na očekávané RPG Elden Ring, čeká vás ještě dlouhé čekání. Hra pravděpodobně nevyjde dříve než koncem příštího roku.

RPG titul Elden Ring od studia From Software se ještě nějakou dobu neukáže. Informace o nejnovější hře z dílny autorů Dark Souls či Bloodborne se příliš nemnoží a zřejmě z dobrého důvodu. Kadokawa Corp., která je mateřskou společností vývojářského studia From Software zveřejnila svoji finanční předpověď pro nadcházející rok očekává od herní divize malé zisky, takže nepočítá s vydáním velkého AAA titulu. Je samozřejmě možné, že společnost je ve svých předpovědích pouze zdrženlivá a nechce počítat s nejistými zisky, když není jasné, jak moc vývoj ještě ovlivní koronavirus, ale při nejmenším bychom měli být s očekáváním velmi opatrní.

Už dříve v průběhu letoška se objevovaly zprávy, že právě pandemická situace stála za velkým zdržením vývoje Elden Ring a hra letos nevyjde. Pro mnohé bude tato zpráva zklamáním, protože se původně čekalo, že Elden Ring by mohl vyjít už v roce 2020 a další takové zdržení je velkou čárou přes rozpočet především pro fanoušky George R. R. Martina, který měl na hře s From Software spolupracovat. Snad bude dlouhé čekání stát za to a dočkáme se další hry kvalit, na něž jsme u From Software zvyklí.

Martin Havel

Obrázek: wallpapercave.com