Republic of Gamers uzavřela partnerství s Unity Technologies

Republic of Gamers uzavřela partnerství s Unity Technologies

11 června, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Vývojáři her využívající platformu Unity získají exkluzivní přístup k pluginům modelů ROG Phone II a ROG Phone 3.

Republic of Gamers (ROG), herní divize společnosti Asus, se stala certifikovaným partnerem programu Verified Solutions Partner of Unity Technologies, přední světové platformy pro vytváření a provozování interaktivního 3D obsahu v reálném čase (RT3D). Společnost Asus jako partner programu garantuje, že její sada pro vývojáře (SDK) je optimalizována pro nejnovější verzi nástroje Unity Editor a vývojářům používajícím Unity poskytuje bezproblémovou kompatibilitu.

Vývojáři her, kteří používají platformu Unity k vytváření 3D obsahu v reálném čase, získají exkluzivní přístup k pluginu ROG Phone s pěti funkcemi. To jim umožní snadno optimalizovat své hry tak, aby plně využily hardwarových schopností smartphonů ROG Phone.

Díky tomu si hráči budou moci užít širší nabídku mobilních her, které zahrnují nové funkce optimalizované speciálně pro smartphony ROG Phone. Ty jim umožní prožít takové zážitky z mobilního hraní, které dosud nebyly možné na žádném jiném smartphonu.

Vývojáři budou moci získat jediný plugin podporující všech pět funkcí telefonů ROG prostřednictvím Unity Asset Store, nebo mohou kontaktovat tým výzkumu a vývoje ASUS ROG přímo e-mailem na adrese rogphone_dev@asus.com. Pluginy zařízení ROG Phone zahrnují TwinView SDK, Gamepad SDK, Aura Light SDK, SDK ovládající obnovovací frekvenci a SDK pro zvýšení výkonu. Jakmile budou v budoucnu dostupné, bude možné přidat i více sad SDK.

Za účelem propagace a rozvoje tohoto nového partnerství plánuje ROG v průběhu letošního roku účast na nejdůležitějších mezinárodních akcích určených pro mobilní vývojáře.