Reproduktory Genesis Helium 300BT ARGB

Reproduktory Genesis Helium 300BT ARGB

25 ledna, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Genesis logoKvalitní reproduktory jsou pro každého hráče absolutní nutností. Helium 300 BT ARGB byly navrženy pro hráče, kteří upřednostňují bezchybný zvuk umožňující se ponořit plně do virtuálního světa. Reproduktory Helium 300 BT jsou navrženy v moderním matném karbonovém designu, což v kombinaci s účinným ARGB podsvícením dodá vaší herní stanici jedinečný charakter a během hry vyvolá další emoce.

Helium 300 BT jsou první reproduktory na trhu, které vám umožní ovládat podsvícení pomocí základní desky vašeho PC, díky čemuž je můžete synchronizovat se zbytkem počítače. Můžete si vytvořit jedinečnou atmosféru a užít si fenomenální světelné efekty s reproduktory, jejichž schopnost vás jistě překvapí. Pokud je nepoužíváte, režim ECO je přepne do pohotovostního režimu. Podsvícení je kompatibilní s Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion a AuraSync. Volba libovolné barvy je také možná, pokud reproduktory nejsou připojeny k základní desce.

Systém Bass Reflex je typ pouzdra reproduktoru s vestavěným průduchem, který poskytuje extrémně silné a dokonale reprodukované basy. Objevte nejvyšší standard kvality s Helium 300 BT a užijte si novou dimenzi zvuku.

ATComputersPřevezměte kontrolu nad zvukem a upravte jej podle svých preferencí! Pokročilý boční panel umožňuje nastavit hlasitost a hloubky, takže můžete kdykoli snadno upravit jejich nastavení. Nedělejte kompromisy a vyberte si zvuk, který splní vaše očekávání!

Díky připojení pomocí Bluetooth 5.0 spárujte Helium 300 BT s telefonem, tabletem nebo jiným zařízením a užijte si skvělý zvuk bez ohledu na to, jaké zařízení používáte. Díky tomu můžete reproduktory bez problémů používat, i když je váš počítač vypnutý.

Elegantní černý design činí reproduktory extrémně univerzálními a úspěšně doplní jakýkoli herní stůl nebo stojan. Matný karbonový povrch v kombinaci s fenomenálním podsvícením je poutavý a umožňuje vám vyhrát stylově.