PS Plus nabídne v září zdarma Hitmana, kooperativní kuchyňku i Predátora

PS Plus nabídne v září zdarma Hitmana, kooperativní kuchyňku i Predátora

2 září, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Předplatitelé PS Plus si tento měsíc přijdou na zajímavé tituly.

Hráči, kteří si předplacejí PS Plus se mohou v září těšit rovnou na tři známá jména. Faktem ovšem je, že se Sony pravděpodobně trefuje do titulů, které již většina hráčů ve své knihovně bude mít. Prvním a hlavním tahákem v tomto měsíci bude Hitman 2, který váš zavede do světa nájemných zabijáků. Zlikvidovat cíl jako Agent 47 je opravdová slast a pokud ještě Hitmana ve své sbírce nemáte, neváhejte ho přidat.

Svojí kvalitou nezaostává ani druhý kousek, tentokrát pro PS5, kterým bude Overcooked: All You Can Eat, které zahrnuje původní hru i veškeré další chody. V kooperativní kuchyňské zábavě budete muset opravdu pečlivě spolupracovat s přáteli, aby se vám podařilo uvařit všechny jídla přesně tak, jak je to třeba. Zábavná gaučovka pro celou rodinu rozhodně potěší.

V případě třetí hry už se ale nedá hovořit o příliš velkém nadšení, Predator: Hunting Grounds je titul, který snad ani neměl vzniknout a jeho neúspěch mezi hráči to dokládá. Pohrdnout jím zadarmo by však byla škoda. Alespoň si vyzkoušíte, jaké to je, být v kůži nemilosrdného zabijáka a hra možná trošku ožije pod náporem hráčů, kteří budou chtít udělat totéž.

Martin Havel

Obrázek: gamewallpapers.com

Zdroj: Gamers Generation