PS Plus nabídne v říjnu zdarma válečnou zónu, golf a brutální bitky

PS Plus nabídne v říjnu zdarma válečnou zónu, golf a brutální bitky

30 září, 2021 0 Od

Předplatitelé PS Plus se tento měsíc mohou těšit na výlet do druhé světové války, nekompromisní řezanici a také poklidný relax u golfu.

Hráči s předplatným PS Plus si v říjnu budou moci vychutnat poměrně slušnou nabídku her zdarma, která by měla alespoň trošku trefit vkus většiny majitelů konzolí Playstation. Pro fanoušky stříleček a válečné historie se na PS5 objevuje zdarma FPS Hell Let Loose, která vás zavede do bojů režimu battle royale až ve stovce hráčů.

Pro milovníky bojů na blízko je tu potom kultovní bojovka s brutálními prvky, kterou neminul snad žádný fanoušek žánru. Mortal Kombat X potěší především hráče, kteří občas posedí na gauči s přáteli a rádi si dají pořádně do zubů. Samozřejmě pouze na obrazovkách. Tady budou zuby, kosti i lebky létat vzduchem a rozhodně tak nedoporučujeme hráčům se slabšími žaludky.

A pokud radši sázíte na klidnější posezení u nenáročného sportu, při němž si vychutnáte nádherné počasí, zeleň všude kolem a čisté nebe, můžete se těšit na PGA Tour 2K21. První golfový počin 2K games, který v recenzích fanoušky golfových her rozhodně nezklamal a jako prvotina možná i trochu příjemně překvapil.

Hry budou ke stažení dostupné od pátého října. Do té doby je ještě možné stahovat hry za září, v nichž najdete Overcooked: All You can Eat, Hitman 2 a Predator: Hunting Grounds.

Martin Havel

Obrázek: news.softpedia.com

Zdroj: Gamers Generation