PS Plus hry na březen nabízejí katany i závodění se Sonicem

PS Plus hry na březen nabízejí katany i závodění se Sonicem

1 března, 2022 0 Od

Hry pro předplatitele PS Plus v březnu potěší poměrně široké publikum.

Tak jako každý měsíc, i v březnu se mohou předplatitelé služby PS Plus těšit na několik her zdarma. Pro hráče na PS5 bude k dispozici akční kyberpunková řežba Ghostrunner. Nekompromisní akce z pohledu první osoby, kde vás každý zásah od nepřátel pošle o krok zpět. U máchání katanou ještě chvíli zůstaneme. Druhým kouskem zdarma je totiž Ghost of Tsushima Legends. Aby zde nedošlo k mýlce – nejde o singleplayerovou kampaň, ale pouhý multiplayerový doplněk ke hře, který je ovšem možné hrát bez vlastnictví původní hry.

Tento silný lineup potom doplňují akční arkádové závody Team Sonic Racing, v nichž můžete najít alternativu ke hrám jako Mario Kart či Crash Team Racing. Seznam her pro březen potom uzavírá akční titul ARK: Survival Evolved, ve kterém budete muset tvrdě bojovat o vlastní přežití na neznámém ostrově.

Tato nabídka Sony rozhodně patří k těm lepším v posledních měsících a my už nyní vyhlížíme k tomu, kdy se konečně objeví také oficiální zprávy o prémiovém členství pod názvem Spartacus, které by kromě funkcí PS Plus mělo přinést také konkurenci pro Game Pass.

Obrázek: greenmangaming.com

Zdroj: Gamers Generation