Playstation dále dělá radost PC hráčům, tentokrát se dočkají God of War

Playstation dále dělá radost PC hráčům, tentokrát se dočkají God of War

21 října, 2021 0 Od

Exkluzivní tituly odjakživa byly největším lákadlem Playstationu. Ten ale teď postupně prozkoumává i další trhy a vypouští na PC jeden ze svých největších korunních klenotů.

God of War se po šestnácti letech poprvé vydá v plnohodnotném dílu na platformu mimo rodinu Playstation. Hráči na PC se dočkají zatím posledního pokračování Kratových dobrodružství z roku 2018 a budou si tak moci vychutnat titul, který pro nejednoho hráče představuje nejlepší hru všech dob, jak napověděla například fanouškovská anketa serveru IGN.

Port God of War pro PC nabídne podporu 4K rozlišení, DLSS i ultraširokých monitorů a v neposlední řadě také odemknuté frameraty. Budete si tak moci hru vychutnat ještě krásnější, než kdy předtím. Samozřejmostí je potom podpora ovladačů a možnost mapování tlačítek.

O portu God of War na PC už dříve hovořil i vedoucí vývoje hry, který se však pouze mezi řečí zmínil, že by se mu něco takového líbilo. Tehdy o sobě, ale prohlásil, že bohužel nemá takový vliv, jako třeba Hideo Kodžima a dostat tuto značku na počítače by bylo na opravdu ostré loky. Zdá se však, že se Cory Barlog podcenil a nakonec se opravdu PC hráči mohou těšit na fantastický výlet do severských zemí, zatímco majitelé PS5 budou čekat na druhý díl božské ságy.

God of War pro PC vyjde 14. ledna 2022.

Martin Havel

Obrázek:earlygame.com

Zdroj: Gamers Generation