PlayStation 5 slaví tři roky

PlayStation 5 slaví tři roky

13 listopadu, 2023 0 Od

PlayStation 5 se blíží k třetímu výročí své existence a v rámci toho tak připomíná úspěchy, kterých dosáhl. Sony vyjadřuje upřímné poděkování obrovské komunitě, která již přesáhla 40 milionů hráčů a stala se součástí globálního fenoménu PS5.

Sony: PlayStation 5 staví tři roky

Konzole PlayStation 5 se blíží k oslavě třetího výročí svého uvedení na trh, a při této příležitosti vysílá Sony poděkování více než 40 milionům hráčů, kteří se stali součástí komunity PlayStation.

Sony se ve svém nejnovějším příspěvku na oficiálním blogu ohlíží za třemi lety plnými aktivit, kdy ve spolupráci s řadou vývojářů přinesla na konzoli PlayStation 5 více než 2 500 her. Japonský technologický gigant přitom nezapomíná zmínit, že se blíží doba vánočních svátků, a s radostí oznamuje, že se éra nedostupnosti konzole chýlí ke konci.

Kromě toho Sony představuje zbrusu nové promo video s názvem „Feel it Now on PlayStation 5„, které zvýrazňuje dynamické možnosti konzole a nabízí přehlídku jejích klíčových funkcí. Video tak láká hráče, aby plně prožili moc a energii, kterou konzole PlayStation 5 nabízí.

Obrázek: pexels.com

Zdroj: Gamers Generation 

​