PC verze Uncharted zřejmě nabídne všechny díly série

PC verze Uncharted zřejmě nabídne všechny díly série

3 září, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

PC hráči příběhových her se mají na co těšit. Již brzy si nejspíše budou moci dát dostaveníčko s Nathanem Drakem rovnou ve čtyřech dílech série Uncharted a přidat by se měl i dodatek Lost Legacy.

Na internet unikly obrázky chystaného oznámení Uncharted pro PC a jak se zdá, hráči se mohou těšit na kompletní kolekci, která zahrne všechny čtyři díly Uncharted a přidá také spin-off Uncharted: The Lost Legacy. Na uniklém obrázku nalezneme také logo vývojářského studia Nixxes, které pravděpodobně pracovalo na portu hry pro PC. Společnost Sony se ostatně vůbec netajila, že právě za tímto účelem Nixxes stáhla pod svá křídla.

View post on imgur.com

Na obrázku lze vidět také datum a čas, kdy má být oznámení zveřejněno. Pravost uniklé informace si tak budeme moci s jistotou ověřit 6. září a hned o den později by měly hry dorazit na Steam i Epic Games Store. Do té doby si však ještě stále musíme nechávat alespoň malá zadní vrátka a nebudeme tak tvrdit, že vydání je již stoprocetní.

Playstation tímto krokem pokračuje v expanzi svých značek za hranice svých konzolí a v této cestě hodlá pokračovat. Jak již několikrát zmiňovali vysocí funkcionáři, rozšíření pole působnosti známých značek Sony je momentálně jedním z důležitých strategických rozhodnutí, na která se společnost zaměřuje.

Martin Havel

Obrázek: resetera.com

Zdroj: Gamers Generation