Oznámen nový Marvel’s Spider-Man 2

Oznámen nový Marvel’s Spider-Man 2

29 května, 2023 0 Od

Nedávné vysílání PlayStation Showcase přineslo mnoho vzrušení pro fanoušky legendárního newyorského pavoučího strážce

Nový Spider-Man 2

Tvrůrci z Insomniac Games závěrem připravili odhalení pokračování Marvel’s Spider-Man 2 s velkým pompem. Detaily o tomto očekávaném pokračování dobrodružství Petera Parkera byly představeny prostřednictvím oficiálního blogu PlayStationu.

Marvel’s Spider-Man 2 slibuje svým hráčům množství nových dobrodružství, přináší pestré a napínavé mise v atmosféře ikonického New Yorku. Každý hráč se může těšit na unikátní herní zážitky, včetně vzrušujících soubojů, dynamičtějšího průzkumu města a rozsáhlých příběhových linií.

Hra představí nového záporáka, kterým je lovec Kraven, jedna z nejikoničtějších postav z komiksových příběhů Spider-Mana. Kraven je známý svou posedlostí lovením Spider-Mana, což mu dává jedinečný a nebezpečný charakter. Jako hlavní záškodník hry bude představovat velkou výzvu pro hráče, kteří se musí vypořádat s jeho různými schopnostmi a taktikami.

Peter Parker, alter ego Spider-Mana, je postaven před nové výzvy, když se musí postavit nejen proti Kravenovi, ale také se pokusit ochránit své milované město New York. Aby toho dosáhl, obrací se na svého spojence, dalšího Spider-Mana, Milese Moralese. Morales přinese do hry nový rozměr a umožní hráčům prozkoumat různé styly hraní a strategie.

Obrázek: playstation.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​