Overwatch 2 se blíží. Hráči si budou muset postupně odemykat hrdiny

Overwatch 2 se blíží. Hráči si budou muset postupně odemykat hrdiny

29 září, 2022 0 Od

S příchodem dlouho očekávaného pokračování online hry Overwatch vyplouvá na povrch několik pozitivních i negativních faktorů.

Noví hráči Overwatch si budou muset odemknout hrdiny

Špatnou zprávou je, že noví hráči nebudou moci hrát za všechny postavy hned od začátku Overwatch 2. Nový hráč je definován jako osoba, která si vytvořila účet u společnosti Blizzard po vydání hry Overwatch 2. Pokud jste tedy nový hráč a chcete hrát za všechny původní postavy, budete muset odehrát přibližně 100 zápasů.

Hráči dokonce nebudou mít přístup ke kompetitivní hře hned od začátku. Musí vyhrát alespoň 50 klasických zápasů v režimu QuickPlay. Je to hlavně proto, aby byli hráči připraveni na vyšší úroveň hry vyžadovanou v hodnocených zápasech a aby neodradili zkušené hráče Overwatche, kteří mají v týmu nové hráče.

Overwatch bude spuštěn 4.10, takže doporučuji si předtím založit účet Blizzardu, abyste nemuseli odemykat postavy prostřednictvím hraní zápasů. Původní epizoda v podstatě zmizí a bude nahrazena novou verzí. Příběhový režim by se měl objevit někdy během příštího roku, protože na něm pracuje jiný vývojový tým.

Pro odemknutí budoucích nových postav má Overwatch 2 nový systém bodování. Pokud hráči zaplatí, mohou okamžitě získat novou postavu, v opačném případě budou muset splnit podmínky v bojovém průkazu. Společnost Blizzard nedávno oznámila příchod nové postavy Kiriko do hry Overwatch 2. Hráči, kteří se vrátí, by měli získat Kiriko, Junker Queen a Sojourn.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation