Nové přírůstky do rodiny pamětí FURY DDR4 RGB

Nové přírůstky do rodiny pamětí FURY DDR4 RGB

26 listopadu, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

HyperX představuje nové řady DDR4 pamětí HyperX FURY DDR4 RGB, která jsou single rank a postavené na 16 Gbit čipech. Paměti FURY DDR4 RGB přináší nárůst výkonu a díky stylovému a elegantnímu chladiči s vestavěným RGB podsvícením i styl do prosklených skříní počítačů. Dynamické RGB podsvícení je synchronizované přes patentovanou technologii infračervených pojítek HyperX Infrared Sync Technology.

Paměti HyperX FURY DDR4 RGB jsou Plug N Play a automaticky se nastaví na nejvyšší možnou přednastavenou frekvenci systému. Pro bezproblémovou kompatibilitu jsou všechny paměti testované při výrobě a certifikované jako “Ready for AMD Ryzen“ a “Intel XMP-ready“. Uživatelé si mohou upravit efekty RGB podsvícení pomocí softwaru HyperX NGENUITY.3

Rodina pamětí HyperX FURY DDR4 RGB pokrývá rozsah od 2400 MHz do 3733 MHz s časováním od CL15 až po CL19. Paměti FURY DDR4 RGB jsou dostupné jako samostatné moduly s kapacitou od 8 GB do 32 GB a v sadách modulů od 16 GB do 128 GB.

Dostupnost

Všechny paměti HyperX FURY DDR4 RGB jsou otestované při výrobě na všech deklarovaných rychlostech a mají proto garantovanou doživotní záruku. Paměti FURY DDR4 RGB jsou dostupné v sítích partnerských prodejců.