Nové God of War ukazuje první trailer

Nové God of War ukazuje první trailer

10 září, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Kratos a jeho syn Atreus hlásí velký návrat. Jednoduchý ale rozhodně nebude.

Severské pokračování série God of War se konečně dočkalo traileru na druhý díl. Ten se nám představil na včerejším Playstation Showcase streamu. Atreus je v traileru zjevně o něco starší a začíná si občas tak trochu stavět hlavu proti svému otci. Chce hledat odpovědi za každou cenu. Možná  i za cenu toho, že se bude muset pustit do křížku s Asgardem. Zatímco v Řecku Kratos vesele vykráčel až na vrchol Olympu a nenechal po sobě nic, podobné boží dopuštění nechce zanechat i v severských zemích a svého syna se snaží mírnit.

Návrat hlásí všechny oblíbené postavy z prvního dílu. Znovu se setkáme s Mimirem i trpasličí bratrskou dvojicí Brok a Sindri. Najdete také nové spojence, jedním z nichž bude i sám severský bůh války Týr. Chybět ovšem nebude ani Freya, která však není naladěná zrovna přátelsky. Hlavním lákadlem je bezesporu samotný bůh hromu Thor, z nějž se pravděpodobně stane ústřední nepřítel celé hry.

V boji Kratos opět spoléhá na své zbraně z prvního dílu. Sekeru Leviathan a již ikonické Čepele chaosu. Bojový systém by se měl dočkat více možností a nabídnout například nové runy či útoky pro Atrea. Už minulé God of War nás zavedlo rovnou do šesti světů severské mytologie a přineslo nádherně rozmanitá prostředí. Vývojáři ovšem slibují, že v pokračování zajdou ještě dál a zamíříme do všech devíti světů. Jenom zatím nevíme na kdy se těšit. Tvůrci totiž neprozradili žádné datum, ke kterému by se vydání mohlo blížit. Dokonce ani rok.

Martin Havel

Obrázek: www.instagram.com/santamonicastudio

Zdroj: Gamers Generation