Netflix pracuje na adaptaci Bioshocku

Netflix pracuje na adaptaci Bioshocku

16 února, 2022 0 Od

Je libo další herní film? Tentokrát se budete moci vydat do dystopického světa Bioshocku.

Netflix a Take-Two spojí své síly, aby přinesly další věhlasný herní svět k životu také ve filmové podobě. Tentokrát se bavíme o adaptaci Bioshocku. Informace o tom, jak přesně by měl film vypadat nebo čím se bude zabývat jsou zatím hodně strohé, vlastně skoro žádné. Ví se pouze, že za filmem bude stát Vertigo Entertainment a 2K.

“Netflix patří mezi nejlepší a nejmoderněji smýšlející vypravěče příběhů ve světě dnešního zábavního průmyslu. Jsme nadšení, že můžeme sdílet naši vizi a nadšení pro Bioshock, který milují miliony fanoušků po celém světě,” prozradil CEO Take-Two Interactive Strauss Zelnick.

“We all make choices, but in the end our choices make us.”

Netflix + BioShock. Would you kindly stay tuned? pic.twitter.com/Ke1oJQileX

— Netflix Geeked (@NetflixGeeked) February 15, 2022

O filmovém zpracování Bioshocku se hovořilo již delší dobu. Dokonce se mluvilo přímo o filmu založeném na první hře série, který měl mít pod svojí taktovkou režisér Gore Verbinsky. Ten měl vznikat ve spolupráci s Universal Studios a kvůli Rkovému ratingu mělo jít o film kolem 200 milionů dolarů. Režisér však následně od projektu odstoupil autor herní série u nového režiséra Juana Carlose Fresnadilla zkrátka neviděl potřebnou chemii. Proto nakonec film nevznikl.  Tentokrát to snad dopadne lépe a uvidíme v první řadě film vzniknout a následně také potěšit fanoušky herní série.

Obrázek: hdqwalls.com

Zdroj: Gamers Generation