Našlapaný rok 2022 slibuje herní žně

30 prosince, 2021 0 Od

Už dlouho to nevypadalo na tak nabušený herní rok, jako ten nadcházející. V roce 2021 se musela spousta her vypořádat s odkladem, což ve finále způsobilo, že na ten další nyní připadá obrovská koncentrace velkých titulů. Jenom doufat, aby se neposunuly zase o něco dále. Pojďme mrknout na ty největší pecky.

Elden Ring

Dle hlasujících v The Game Awards jde o nejočekávanější hru roku a není se čemu divit. Mistři svého řemesla z From Software, kteří rádi mučí hráče velmi náročnými tituly v čele s Dark Souls, se tentokrát rozhodli spojit síly s populárním autorem fantasy Georgem R.R. Martinem a slibují nám naprosto unikátní podívanou v propracovaném světě, který bude naprosto neúprosný a přitom nádherný. Neexistuje snad jediný milovník souls žánru, který by se na tuto hru netěšil. Jednoznačně jde o jeden z nejzajímavějších herních kousků roku a žhavého adepta na cenu pro hru roku.

God of War: Ragnarok

Hned v závěsu, co se týče očekávání, je také řecký válečník a bůh Kratos se svým synem Atreem. Ti se přiřítí v lednu na PC v prvním dílu svých severských dobrodružství, ale jejich největší moment by měl nastat v zatím neznámém termínu roku 2022. Ragnarok slibuje epické uzavření celého severského příběhu a dojde i na božské bitky s těmi nejvyššími bytostmi samotného Asgardu. Vrátí se oblíbené postavy jako například Mimir či trpaslíci Brok a Sindri a chybět nebude ani Freya či Thor, kteří se ovšem postaví do role záporáků. Jak celé toto dobrodružství skončí a kdo ragnarok přežije? To můžeme jenom hádat, ale už teď víme, že to bude sakra epická jízda.

 

Zdroj: Gamers Generation