Multiplatformní herní volant Genesis Seaborg 400

Multiplatformní herní volant Genesis Seaborg 400

13 prosince, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Plně se ponořte do světa závodů! Staňte se králem driftu! Řev motoru, horký asfalt, skřípění pneumatik, jediné, co chybí, je skutečný volant. Genesis Seaborg 400 je nově definovaný řídicí systém vašeho virtuálního vozidla. Kombinace duálního vibračního systému, vysoce kvalitních materiálů, nastavitelného rozsahu otáčení a jedinečného designu Vám zaručuje vítězství.

Genesis logoNapínavé závody vyžadují nadprůměrnou výdrž zařízení. Tvrdé brždění a hned zase plný plyn v každé prudké zatáčce si vybírá svou daň na jakékoli sadě pedálů. Herní volant Seaborg 400 tak byl vyroben s fokusem na odolnost, kovové pedály a pevné materiály už jen čekají na zelenou. Chcete-li plně zažít pocit z jízdy v úzkých zatáčkách a úzkých jízdních pruzích, můžete nastavit rozsah otáčení volantu od 270 do 900 stupňů.

Volant Seaborg 400 je vybaven 8 programovatelnými tlačítky a poskytne vám naprostou svobodu při vytváření vlastního ovládání. Nitrous shot, time delay, ruční brzda jsou přístupné přímo na volantu.

Díky systému dvojitých vibrací na silnici ucítíte každý náraz, krajnici nebo smyk. Volant Seaborg 400 Vám bude dokonalým společníkem při jízdě na štěrku, napínavých závodech na čtvrt míle nebo fenomenálních driftech.

Dokážete si představit, že nemáte v autě rádio? Pro pohodlí při cestování a zábavě je na volantu i 3,5 mm audio jack.

Dva metry dlouhý kabel vám umožní nastavit dokonalou závodní pozici s odpovídající vzdáleností od obrazovky.

ATComputersProducenti her poměrně často vydávají exkluzivní hry určené pouze pro jednu platformu. Dokážete si představit váš pokoj přeplněný rúznými volanty fungujícími pouze s jednou platformou? Volant Seaborg 400 funguje perfektně s PC, konzolami Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3 a PlayStation 4.

Volant Seaborg 400 byl vybaven pevnými svorkami pro stabilní uchycení. Pokud jej nemůžete namontovat pomocí svorek, nemusíte mít obavy, volant má také speciální přísavky.

SPECIFIKACE:

Celkový počet tlačítek: 15
Akční tlačítka: 10
D-Pad: Ano, 8-směrový
Řadící páka: Ano
Nožní pedály: Brzda, plyn
Vstupní rozhraní: X-vstup, D-vstup
Komunikace: drátová
Vibrace: Ano
Konektor: USB
Audio vstup: ANO, 3,5 mm jack
Délka kabelu: 2 m
Požadavky na systém: PC-Windows XP / Vista / 7/8/10, USB port
Kompatibilní přes kabelové USB připojení s: PS3 / PS4 / X360 / XONE / N Switch