Mrkněte na nové video z Lies of P, temné hry s nádechem Bloodborne

Mrkněte na nové video z Lies of P, temné hry s nádechem Bloodborne

13 listopadu, 2021 0 Od

Lies of P je nová chystaná soulsovka s Pinocchiem v hlavní roli.

Stará známá pohádka, zcela nový pohled. Tak by se dala jednoduše shrnout nová připravovaná hra z dílny vývojářského studia Round8, který nás zavede do světa oblíbené dětské pohádky o Pinocchiovi. Tento svět však bude mít jeden zásadní zvrat, kterým bude to, že na vás nebude ani trochu přívětivý. Spíše naopak, rozpomenete se na utrpení, které jste možná zažívali při hraní her od studia From Software. Lies of P je totiž naprosto typickým soulslike projektem, jehož cílem je kromě pocuchání vašich nervů také vzbuzení pořádně děsivé atmosféry.

Celou hrou vás zřejmě budou provázet především mechaničtí nepřátelé a jako zajímavé oživení žánru může fungovat právě speciální využívání mechanických částí vašeho hrdiny. Nechybí navíc ani náznaky využívání magie. Už v traileru se ukazuje potenciál a bojový systém vypadá opravdu lákavě. Dočkat bychom se navíc měli i několika důležitých rozhodnutí, která budou ovlivňovat další průběh hry. Hra je také uváděná jako RPG titul a dá se tak očekávat, že svého Pinocchia si budete moci přizpůsobovat dle libosti.

Ačkoliv samotné studio Round8 není na herním trhu příliš známou entitou, pracují v něm vývojáři se zkušenostmi na velkých titulech jako Monster Hunter World, kteří rozhodně disponují dostatkem schopností, aby se hra podařila. Zbývá jen doufat, že Lies of P bude tak vydařená hra, jak nové video napovídá. Více informací bychom se měli dočkat 17. listopadu.

Martin Havel

Obrázek: nme.com

Zdroj: Gamers Generation