Minecraft 1.19 přidává biom Deep Dark a žáby

Minecraft 1.19 přidává biom Deep Dark a žáby

18 března, 2022 0 Od

Mojang zveřejnil první snímky aktualizace Minecraftu 1.19, což znamená, že se hráči mohou konečně pořádně podívat na to, co se to tam venku v divočině děje.

Minecraft Snapshot 22w11a, jak je oficiálně známý, přidává biom Deep Dark, temné, vlhké místo, které je mimořádně děsivé díky blokům Sculk Shrieker, které skřípou a vypouštějí efekt temnoty v blízké oblasti, když se hráč odváží příliš blízko. Skutečným problémem však je, že všechny ty efekty mohou upoutat pozornost nebezpečného davu Strážců. To teď naštěstí není příliš velký problém, protože Strážci ve hře ještě nejsou, ale přicházejí, takže si na tu myšlenku můžete zvyknout.

Aktualizace také přidává mangrovové bloky, bahno a bahenní cihlové bloky, novou možnost pro 3D směrový zvuk a žáby a pulce.

Oficiální shrnutí Frogs v Minecraftu je také skvělé:

Žáby umí skákat
Žáby umí plavat
Žáby mohou chodit po zemi
Žáby mohou kvákat
Žáby mohou jíst malé slizy, což způsobí, že slizová koule spadne
Žáby mohou sežrat malé magmatické kostky, což způsobí pád Froglight bloku
Každá varianta žáby upustí konkrétní Froglight Block
Jsou přidány tři bloky Froglight, bloky světelného zdroje

Spolu s novými funkcemi přináší aktualizace Wild také řadu technických změn, vylepšení a oprav chyb. Chcete-li jej nainstalovat, spusťte Minecraft Launcher, přejděte na kartu Instalace a povolte snapshots. Mojang varoval, že snapshots mohou poškodit váš stávající svět, takže je budete chtít zálohovat a snapshots spustit v jiné složce. Úplné podrobnosti o aktualizaci a jak ji nastavit jsou k dispozici na minecraft.net.

Zdroj: pcgamer.com

Obrázek: minecraft.net

Zdroj: Gamers Generation