Mechanická herní klávesnice bez numerického bloku

Mechanická herní klávesnice bez numerického bloku

28 května, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Logitech G představuje bezdrátovou RGB mechanickou herní klávesnici Logitech G915 TKL, která nabízí stejné klíčové technologie a příjemné ovládání jako oceňovaný model G915, ale ve zkrácené verzi bez numerické části. Ultra tenká G915 TKL obsahuje vysoce výkonnou bezdrátovou technologii LIGHTSPEED, nízkoprofilové mechanické herní spínače GL pro rychlé a přesné hraní a RGB podsvícení LIGHTSYNC, při jehož zapnutí vydrží baterie dodávat energii až 40 hodin.

S Logitech G915 TKL nepotřebujete ke hraní tolik místa, má však všechny nepostradatelné herní klávesy a dá se snadno přenášet na LAN party nebo na návštěvu u kamarádů. Na zadní straně klávesnice je i prostor k uložení bezdrátového USB adaptéru LIGHTSPEED. Díky absenci numerické části můžete mít myš blíže ke klávesnici – tato přirozenější poloha rukou přináší větší pohodlí, lepší soustředění a menší únavu, což mnoho hráčů ocení.

Tato špičková klávesnice disponuje oceňovanou bezdrátovou technologií Logitech G LIGHTSPEED s bleskově rychlou odezvou 1 ms a baterií s výdrží až 135 dnů nepřetržitého bezdrátového hraní při vypnutém podsvícením (za předpokladu 8 hodin hraní denně). Je to první bezdrátová RGB herní klávesnice od Logitech G bez numerického bloku s technologiemi LIGHTSPEED a LIGHTSYNC. Díky LIGHTSYNC si můžete přizpůsobit podsvícení klávesnice s 16,8 milionu barev pomocí programu Logitech G HUB tak, abyste dosáhli co nejlepšího herního zážitku. S aktivovanou RGB barevnou vlnou můžete po jednom nabití baterie hrát nepřetržitě až 40 hodin.

Mechanické herní klávesnice G915 TKL jsou vybaveny vysoce výkonnými nízkoprofilovými GL mechanickými klávesovými spínači, které mají poloviční výšku oproti standardním 2mm mechanickým klávesovým spínačům, a umožňují tak o 25 % rychlejší aktivaci a pohodlnější psaní. Podle svých herních preferencí si můžete vybrat klávesnici se spínači GL Linear, GL Tactile nebo GL Clicky. Verze Linear nabízí plynulý stisk kláves, zatímco verze Tactile poskytuje zřetelnou hmatovou odezvu hráčům, kteří upřednostňují přímou zpětnou vazbu. Verze Clicky má zvukovou i hmatovou odezvu, takže s ní můžete otravovat spolubydlící nebo hrdě předvádět svoje hráčské dovednosti!

Všechny tyto technologie a inovace byly důmyslně vestavěny do jedné z nejtenčích prodávaných mechanických klávesnic, která je zároveň dosud nejpokročilejší mechanickou herní klávesnicí od Logitech G.

Cena a dostupnost

Bezdrátová LIGHTSPEED RGB mechanická herní klávesnice bez numerického bloku Logitech G915 TKL by měla být k dostání v červnu 2020 na LogitechG.com a v České republice u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 6 499 Kč.