Luxusní monitor pro gamery na vánoce

Luxusní monitor pro gamery na vánoce

11 listopadu, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

MSI logoZakřivený ultraširoký herní monitor MSI Optix MAG341CQ je vybaven panelem s rozlišením 3440 x 1440 s obnovovací frekvencí 100 Hz a pomůže vám zvýšit jak produktivitu, tak i zlepšit herní zážitek.

Díky technologii FreeSync dokáže přizpůsobit obnovovací frekvenci displeje vašemu GPU a dosáhnout tak velmi plynulého hraní. Ultraširoký herní monitor MSI Optix MAG341CQ 21: 9 je zkonstruován tak, aby vylepšil vaše hraní tím, že vám poskytne další POV pro vylepšení periferního vidění. S rozlišením 3440 x 1440 a poměrem stran 21: 9 si užijete nejnovější hry tak, jak to bylo zamýšleno, s nádhernými detaily, které se rozprostírají po celém vašem periferním pohledu.

MSI Optix MAG341CQ podporuje jak obraz v obraze (PIP), tak obraz za obrazem (PBP), aby vytvořil řadu různých rozvržení přizpůsobených tak, aby maximalizoval vaše pracovní nasazení nebo nastavení hry.

Herní monitory MSI používají zakřivený zobrazovací panel, který má míru zakřivení 1800R, což je nejpohodlnější a nejvhodnější pro širokou škálu aplikací od běžných aplikací až po hraní her. Zakřivené panely také pomáhají s ponořením do hry, takže se budete cítit více propojeni s celým zážitkem.

Díky velkému pozorovacímu úhlu 178° nabízí monitor více prostoru. Barvy a detaily zůstanou ostré ve více úhlech ve srovnání s jinými monitory s menšími pozorovacími úhly.

MSI MAG341CQ podporuje široké barevné spektrum 110% sRGB pro kreativní práci, jako je retušování obrazu ve vysokém rozlišení s velkým množstvím barevných informací.

Snadno upravíte nastavení monitoru podle konkrétního typu hry. Vyberte si z různých režimů prohlížení a vytvořte perfektní zážitek na míru pro typ hry, kterou hrajete. Můžete zažít neuvěřitelně plynulý herní vizuál, který má největší výhodu v rychle se měnících herních žánrech, jako jsou střílečky z pohledu první osoby a fighty, strategie v reálném čase nebo sporty. Tyto typy her vyžadují velmi rychlé a přesné pohyby, které vás díky ultra vysoké obnovovací frekvenci a rychlé době odezvy nazaskočí.

Generické monitory obvykle mají frekvenci blikání asi 200krát za sekundu, což je pouhým okem neznatelné, ale může to časem způsobit únavu. Technologie MSI Anti-Flicker poskytuje velmi pohodlný zážitek ze sledování, protože snižuje míru blikání.

Herní monitory MSI jsou optimalizovány tak, aby snižovaly namáhání vašich očí snížením celkového množství modrého světla zobrazeného na monitoru, aby bylo zajištěno, že můžete hrát delší dobu bez únavy.

Monitor váží 7,1 kg a konektivitu zajišťují DVI, HDMI a DP porty.