Limitovaná edice příslušenství na motivy Cyberpunk 2077

Limitovaná edice příslušenství na motivy Cyberpunk 2077

14 října, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

SteelSeries představuje Artist Series, řadu produktů vyhotovených ve spolupráci s populárními umělci. Příslušenství s motivy hry Cyberpunk 2070 doplňují také produkty inspirované umělci Lauren Asta, Dune Haggar a Brock Hofer.

Společnost SteelSeries startuje nový program SteelSeries Limited Edition. Klade si za cíl vyjádřit poctu vydavatelům největších herních titulů a populárním umělcům a to každý měsíc v extrémně limitovaném množství tematicky laděných produktů.

Prvními modely jsou nové podložky pod myš QcK Large a kryty náušníků určené headsetu Arctis Pro a to ve stylu hry Cyberpunk 2077 a s návrhy populárních umělců Lauren Asta, Dune Haggar a Brock Hofer.

Cyberpunk 2077 – Arasaka, Militech, Kang Tao a Cyberpunk 2077

SteelSeries jako oficiální audio partner studia CD Projekt Red a jejich nové hry Cyberpunk 2077 uvádí na trh čtyři sady příslušenství, které doplňují již uvedenou originální řadu produktů s motivy hry. Militech, Arasaka a Kang Tao podložky pod myš QcK L skvěle ladí s příslušenstvím k headsetu Arctis Pro inspirovaném těmito třemi herními frakcemi. Současně je k dispozici také model podložky s ikonickým herním motivem.

Lauren Asta

Lauren Asta je umělkyně specializující se na nástěnné malby, ilustrace, oddity art, doodle art a street art. Jejím cílem je zprostředkovat informace mírného či drsného charakteru pomocí atraktivního a animovaného obsahu.

„Vytváření veřejných uměleckých děl mi umožňuje vizuálně oslovit publikum,“ říká Lauren Asta a dodává: „A úspěchem je, pokud je inspiruji svými smyšlenými postavami, které dělají to, co umí nejlépe, dělají si srandu z chování lidí.“

Dune Haggar

Dune Haggar je grafik žijící v jihozápadní Austrálii. Velmi rád přizpůsobuje design různého vybavení, jako jsou ručně malované skateboardy, kytary a oblečení. Jeho hlavní múzou jsou podivné krajinky, postavy a témata, které vykresluje v bláznivé formě.

Brock Hofer

Brock Hofer je digitálním umělcem pocházejícím z Kanady. Jeho malby nestvůr v mladém věku vedly k rostoucí kariéře. Kreslí živoucí monstra svým klientům z celého světa.