Lednové herní menu

Lednové herní menu

29 prosince, 2021 0 Od

Nový rok, nové očekávané tituly. Pravda, leden ještě není tak našlapaný jako následující měsíce, ale i tak má rozhodně co nabídnout. Pojďme mrknout, co nás čeká.

Weird West | 11. ledna | PS5, PS4, XBO, XSX/S, PC

Temné fantasy RPG zasazené do netradičního prostředí divokého západu rozhodně patří mezi to zajímavější, na co se můžeme v lednu těšit. Všechno bude záviset jenom na vás. Rozhodnete se úkoly plnit jako neohrožený pistolník, nebo pacifista, který nikomu neublíží? Klíčovým prvkem kromě klasiky jako jsou kolty bude ovšem také fantasy, které zavede do hry magii a s ní spojený rozvoj vaší hratelné postavy.

God of War | 14. ledna | PC

Je to tu. PC Hráči konečně dostanou do rukou již zkroceného boha Krata, který na svojí pouti severskou mytologií se svým synem hodně změnil svůj přístup. Již to není na bezhlavá mlátička, která se jenom žene za pomstou. Teď se snaží být dobrým otcem a ušetřit svého syna Atrea toho, aby si musel projít stejnou cestou. Proti klidnému životu však stojí mocné bytosti severu a Kratos se tak musí se synkem vydat na epickou a nebezpečnou výpravu. God of War si vysloužilo titul hry roku 2018 a vybojovalo obecně jeden z největších počtů ocenění v historii a to i v roce, kdy mu konkurovalo Red Dead Redemption 2. Nedávno hru dokonce na serveru IGN hráči zvolili jako nejlepší titul historie. Tohle si žádný milovník akčních titulů rozhodně nesmí nechat ujít.

Rainbow Six Extraction | 20. ledna | PS5, PS4, XBO, XSX/S, PC

Očekávané pokračování série Rainbow Six nás tentokrát zavede do souboje s neznámými tvory, jejichž snaha o rozšíření svojí populace takřka doslova požírá lidstvo a ničí vše, co jim stojí v cestě. Hra se původně měla jmenovat Quarantine, ale vzhledem k vypuknutí pandemie koronaviru se nakonec tvrůci rozhodli jméno tak trochu poupravit. Co se týče obsahu, ten zůstal stejný a budete se tak muset v týmu vypořádat s nejrůznějšími druhy emzáckých nepřátel, kteří na rozdíl od vás nepotřebují sbírat předměty a hlídat své náboje. Tahle mise vážně jednoduchá nebude.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection | 28. ledna | PS5

Vylepšené Uncharted 4 a Lost Legacy čekají již v lednu na majitele PS5. Tato kolekce později dorazí také na PC, ale na to si ještě buodou muset hráči počkat. Jde o velmi příjemnou připomínku toho, jak se nám před lety dostal znovu Nathan Drake pod kůži a přinesl brilantní vyvrcholení svojí série. Není sporu o tom, že vydání této kolekce na PS5 zatímco PC verze ještě není připravená, je i snahou přiložit trošku pod kotel pozdvižení kolem filmového zpracování Uncharted, které nás za chvíli bude čekat v kinech.

 

Obrázek:jpgames.de

Zdroj: Gamers Generation