Horor Scorn se odsouvá na příští rok

Horor Scorn se odsouvá na příští rok

30 září, 2021 0 Od

Hororový kousek pro PC a Xboxy nové generace se odkládá na příští rok.

Temný hororový titul Scorn postavený na biomechanickém stylu se opozdí. Hra měla původně být připravená k vydání ještě v průběhu letošního roku, ale nakonec se jí dočkáme až v roce 2022. Informaci sdělil vydavatel Kepler Interactive v tiskové zprávě.

Scorn se představilo v prvním teaseru už před pěti lety, ale skutečného gameplay traileru se vším všudy jsme se dočkali až před rokem, když Xbox představoval své hry pro novou generaci konzolí. Nutno podotknout, že v tu dobu již hra vypadala výrazně lépe a skvělá grafika perfektně ladila s trochu nechutným biomechanickým prostředím. Hra slibuje unikátní lokace a puzzly pro každou úroveň a postupně se odemykající dovednosti, zbraně a další doplňky.

Scorn se původně podařilo dostat do vývoje mimo jiné i díky vydařené kickstarterové kampani, během které se na tvorbu hry vybralo téměř dvě stě tisíc euro. Pro milovníky netradičních first person her půjde jistě o jeden z kousků, na které si v blízkých letech budou chtít posvítit. Doufejme jenom, že prostředí a mírně nechutný styl nebudou jedinými lákadly. Stačí si vzpomenout na to, jak dopadlo například Agony, které se nechalo svést dojmem, že hnus a nulová cenzura stačí k úspěchu.

Martin Havel

Obrázek: neowin.net

Zdroj: Gamers Generation