Herní reproduktory Surefire Gator Eye

Herní reproduktory Surefire Gator Eye

1 prosince, 2021 0 Od

Velká část z nás si nejspíše ještě vzpomíná, když nabídka reprobedýnek k počítači byla užší než pas modelky s ideálními proporcemi a u každého jste našli ty legendární dva bílé reproduktory, jejichž zvuk ale za moc nestál. Doba se ovšem posunula, a i kompaktní reproduktory dokážou ze svého malého tělíčka vytáhnout velmi solidní výkony, lahodit oku a přinést tak velmi slušný požitek i pro náročnější uživatele jako jsou hráči. Důkazem toho jsou i Surefire Gator Eye.

Design těchto reproduktorů se drží ověřené kombinace černé a červené s moderními rysy. Reproduktory tak svým vzhledem zapadnou do většiny herních koutků a stanou se jejich důležitou součástí. Díky opravdu malým rozměrům si navíc můžete být jistí, že je umístíte bez potíží takřka kamkoliv, nebo je můžete vzít s sebou třeba na cesty k notebooku.

Jedná se o dvoukanálovou soustavu reproduktorů, která je vhodná k jakémukoliv mediálnímu zážitku. Audio vám zprostředkují dva 60mm velké reproduktory s výkonem 5W, které navíc disponují vylepšenými basy a vy tak veškeré dění pocítíte téměř na vlastní kůži a je jedno, jestli zrovna hrajete hry, posloucháte hudbu, nebo sledujete filmový trhák.

O napájení se stará 1,25 metru dlouhý USB kabel, zatímco přenos samotného zvuku obstará zvukový 3,5mm konektor. Díky napájení přes USB se nemusíte starat ještě o shánění volné zásuvky, kterých u počítačů tradičně nedostatek. Samozřejmostí je potom také ovládání hlasitosti. To zde není umístěno na bedýnkách, jak bývá zvykem, ale přímo na kabelu.

Pokud se tak často přesouváte z místa na místo s třeba s notebookem a nechcete přicházet o skvělé zážitky při přehrávání médií, Surefire Gator Eye by pro vás rozhodně mohly být zajímavou volbou, která nezklame.

Martin Havel

Zdroj: Gamers Generation