God of War: Ragnarok se dočkáme letos, ujišťují vývojáři

God of War: Ragnarok se dočkáme letos, ujišťují vývojáři

31 března, 2022 0 Od

Pokračování příběhu otce a syna v krutém Ragnaroku neplánuje žádné zpoždění.

Severské putování Krata a jeho syna neplánuje žádná zdržení. Poté co několik velkých herních titulů oznámilo, že se jejich hry odkládají, dávají tvůrci God of War jasně najevo, že jejich hra by měla dorazit ještě v letošním roce a alespoň něco si tak ke konci roku rozhodně zahrajeme. Informaci na twitteru potvrdil comunitní manažer Sony Santa Monica.

Toto ujištěné je rozhodně na místě, protože zatím vydání God of War Ragnarok ještě letos vlastně nic nenasvědčovalo. Hra se v posledních měsících vůbec neukazovala a mezi hráči se tak začínaly šířit čím dál větší pochybnosti. Viděli jsme totiž zatím pouze teaser a jeden trailer, který byl z velké části zaměřený pouze na takzvané cinematics. Tedy záběry, které jsou vystřižené z cutscén. Je pravdou, že se zde ukázaly i gameplay záběry, ale šlo pouze o pár vteřin trvající prostřihy jednotlivými scénami a o stavu celé hry to tak příliš nevypovídalo.

God of War Ragnarok mělo původně vyjít již v roce 2021, ale to se nezadařilo splnit a zjevně to bude o pořádný kus. Snad nás vývojáři nakonec potěší podobným mistrovským dílem, jakým byl první díl severské série a dočkáme se dalšího aspiranta na hru roku. Hra má vyjít nejen na PS5, ale také na starší generaci PS4.

Obrázek: gamesradar.com

Zdroj: Gamers Generation