Genesis: Nejlepší myš s otvory a tichá programovatelná herní klávesnice

Genesis: Nejlepší myš s otvory a tichá programovatelná herní klávesnice

12 srpna, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Genesis logoSpolečnost Genesis uvedla na trh ultralehkou herní myš GENESIS XENON 800 a v blízké době přidá ještě tichou programovatelnou herní klávesnici GENESIS LITH400. Myš vám podrobně představíme a u klávesnice se podíváme alespoň na hlavní funkce a vychytávky, zatím se totiž ještě neobjevila na trhu.

GENESIS XENON 800

Tato myš má technologicky vyspělé, bohaté funkce pro nejlepší možný výkon v náročných hrách. Xenon 800 kombinuje vynikající optický senzor, skvělou ergonomii a možnosti, které jdou daleko za hranice konkurenčních standardů.

Srdcem hlodavce je jeden z nejlepších senzorů dostupných na trhu PMW3389, který je zodpovědný za maximální přesnost, rychlost a kontrolu hry. Vyznačuje se super výkonem a může se pochlubit rozlišením až 16 000 DPI, 50G akcelerací a sledovací rychlostí až 400 IPS. Taková specifikace je zárukou, že se senzor neztratí ani při nejrychlejších pohybech myši během sofistikované hry.

Ultra lehká

S hmotností pouhých 58 gramů a otvory pro maximální snížení hmotnosti je Xenon 800 jednou z nejlehčích myší dostupných na trhu. Poskytne vám maximální kontrolu a neuvěřitelnou rychlost. Pod vyjímatelným panelem je skrytý zásobník s až 12 závažími, díky čemuž můžete upravit váhu myši podle vašich preferencí. Rozsah, který máte k dispozici, je 58 – 78 g, což poskytuje široké spektrum možností, pokud jde o regulaci zátěže a nastavení myši přesně podle potřeby. V sadě najdete dva vyměnitelné horní panely – jeden s otvory, druhý bez, takže si můžete kdykoli vybrat horní část myši, která je pro vás vhodnější. Možnost otevření vnitřku umožňuje nejen nastavit váhu, ale také rychle a pohodlně myš uvnitř vyčistit bez odstranění jediného šroubu.

Otvory v myši nejen snižují její hmotnost, ale také zajišťují výrazný a působivý design. Štíhlá silueta spolu s efektivním konfigurovatelným RGB podsvícením dostupným v 9 režimech zajistí jedinečnou atmosféru.

Až 8 programovatelných tlačítek

Vaše myš, vaše rozhodnutí, jakým způsobem bude fungovat. Pohodlně si můžete upravit nastavení všech 8 tlačítek. Jako jedna z mála, umožňuje Xenon 800 definovat rolovací funkce nahoru i dolů, což zaručuje plnou kontrolu nad myší. DPI můžete kdykoli změnit pomocí vyhrazeného tlačítka umístěného pod posuvným kolečkem. V softwaru můžete předem nakonfigurovat až 7 různých profilů. Také můžete upravit výšku a barvu tlačítka podle vašich preferencí, díky dodatečným krytkám.

Sensor Genesis Xenon 800 vám umožňuje použít software k nastavení LOD ve 3 úrovních, což poskytuje větší kontrolu nad kurzorem při hraní s nízkým DPI a schopnost rychle pohybovat myší ve vzduchu. Nemusíte ji zvedat vysoko nad podložku, abyste se zbavili nechtěného pohybu kurzoru. Odpojení senzoru lze nastavit ve 3 úrovních, díky kterým můžete přesně kalibrovat LOD podle svých preferencí na milimetr, čímž maximalizujete pohodlí během hraní.

Špičkové materiály se spínači OMRON

Myš je postavena z nejlepších komponentů, které jsou osazeny s chirurgickou přesností, díky čemuž oceníte bezchybnost zařízení. Hlavní spínače OMRON přizpůsobené funkci, kterou mají plnit, zaručují okamžité kliknutí a životnost až 20 milionů kliknutí, což zaručuje dlouhou životnost myši.

Xenon 800 je upraven pro praváky, přičemž se bere v úvahu uspořádání prstů a vlastnosti svalů pravé ruky. Kabel je vyroben ze speciální, lehké a flexibilní tkaniny, která neomezuje pohyb.

GENESIS LITH400

GENESIS LITH400Tichá programovatelná herní klávesnice, naprostá novinka na trhu s cz a sk layoutem:

 • velmi ploché a tiché X-SCISSORS klávesy
 • 6-zónové RGB podsvícení s PRISMO efektem
 • držák smartphonu / tabletu
 • funkce zámku kláves Windows
 • protiskluzné gumové nožky
 • multimediální funkční klávesy
 • anti-ghosting pro 19 kláves
 • opěrka rukou
 • změna funkce šipky na WASD
 • audio a USB HUB
 • nízký profil
 • herní software se záznamem makra