Fugger je znovu držitelem rekordu v přetaktování paměti

Fugger je znovu držitelem rekordu v přetaktování paměti

30 června, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Společnost Patriot může potvrdit světový rekord z 16. května 2020 v žebříčku portálu HWBOT zaměřeného na rychlost čtení paměti. Spolupráce s Charlesem Wirthem vystupujícím pod přezdívkou Fugger znamená, že Patriot znovu dokázal porazit nadšence do přetaktování z celého světa. První místo získala společnost Patriot díky použití paměťových sad Viper Steel dostupných ve frekvenci až 4400 MHz.

hall of fameSvětový rekord v paměťovém čtení má na serveru HWBOT již několikaletou tradici. Portál si vybudoval svoji pověst díky bezpočtu dobrovolníků, kteří pomáhají především s moderováním příchozích výsledků benchmarků, ale také s údržbou hardwarové databáze a správou fór. HWBOT byl založena komunitou zabývající se právě přetaktováním, která jej vede.

Společnost Patriot by touto cestou ráda poděkovala Charlesi Wirthovi alias Fuggerovi, že si vybral právě produkt Viper Steel, díky kterému dosáhl již podruhé nejvyššího umístění. Patriot se těší na to, že přispěje i k dalším pokusům o světový rekord a poskytne své výrobky nadšencům do přetaktování!