Fortnite pro Chapter 3: Season 2 odstranil stavění

Fortnite pro Chapter 3: Season 2 odstranil stavění

22 března, 2022 0 Od

Hráči Fortnite po celém světě se s novou sezónou probudili do neobvyklého a nečekaného překvapení. Všechno stavění, kosti hry, které ji činí jedinečnou a originální, bylo poprvé od jejího spuštění odstraněno. Budování bylo klíčovým faktorem, který odlišuje Fortnite od ostatních battle royales. A z nějakého zvláštního důvodu se Epic rozhodl tuto funkci odstranit se spuštěním Chapter 3: Season 2.

Dobrou zprávou je, že budování není zcela odstraněno a stále zůstává v určitých herních režimech. Aréna a konkurenční playlist tuto funkci stále mají, protože jsou klíčové na konkurenční scéně. Na druhou stranu, příležitostná battle royale pro více hráčů neuvidí podle spekulací budování znovu až do 29. března 2022.

Jediným vysvětlením, proč by to mohlo být považováno za racionální rozhodnutí, jsou nové pohybové prvky, které sezóna přinesla. Hra přidala nový systém Sprinting, o kterém tvrdí, že je rychlejší. Je zde také přidán Mantling, který umožňuje snáze lézt a skákat z budov. Poslední novou funkcí pohybu je Shoulder Bashing, která vám v podstatě umožňuje prorazit dveře. K tomu všemu je tu nový Overshield, druhá vrstva brnění, které je třeba rozbít, než dojde k poškození vašeho štítu a zdraví.

I když jsou všechny tyto funkce zajímavými přírůstky do nové sezóny, stěží to opravňuje k odstranění stavění. Tato funkce je hlavním aspektem základu hry a dlouhodobého úspěchu od jejího debutu.

Je to rozhodně největší úprava, kterou Epic ve své hře provedl od jejího vydání.

Zdroj: gaming.net

Obrázek: epicgames.com

Zdroj: Gamers Generation