Evil West se blíží. Na co se připravit?

13 listopadu, 2022 0 Od

Divoký západ je pro většinu z nás místo plné kovbojů, šerifů a banditů. Evil West však posílá toto období na šílenou fantasy úroveň.

Co nabídne Evil West?

Jak by vypadal Shadow Warior, kdyby se odehrával na divokém západě? To se nám snaží ukázat nová hra od studia Flying Wild Hog, která stojí za touto sérií. Tentokrát ale dostaneme do ruky více hraček, se kterými můžeme trhat démony na kousky.

Příběh hry

Příběh se točí okolo zkušeného lovce upírů Jesseho Rentierema, který je tím nejlepší z lovecké agentury Rentier Institute. Spolek vede Jesseho otec, který je už několikátou generací rodiny Rentier. Jesse je zbrklý, nezodpovědný a málokdo s ním chce pracovat. Edgar Gravenor je jedním z mála lovců, který dokáže s Jessem držet krok, a když se objeví nová upírská hrozba, je pouze na nich dvou, aby hrozbu zastavily.

Tito dva lovci nás vezmou na výpravu po nebezpečném divokém západu. Projdeme s nimi nebezpečné doly, opuštěná města a dokonce i starodávné hrobky. A co tam zažijí? Na to si budeme muset přijít sami.

Gameplay Evil West

Evil West je v jádru akční hack and slash adventura, která slibuje šílené souboje se zástupy démonů a upírů. S nepřáteli se budeme moct vypořádat jak na blízko, tak na dálku slibným arzenálem kovbojských zbraní. Vaším největším přítelem se stane mimo jiné elektřina, která dokáže démony zastavit. Ta se do nepřátel vpraví pomocí speciálních bojových rukavic poháněných párou.

Datum vydání

Evil West by se na naše počítače a konzole Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S měl podívat již 22. listopadu. 

Obrázek: focus-entmt.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation