Elden Ring v novém traileru prozrazuje více ze svého příběhu

Elden Ring v novém traileru prozrazuje více ze svého příběhu

21 prosince, 2021 0 Od

Nejočekávanější hra příštího roku se nezadržitelně blíží, a proto je nutné hráče hezky uvést do jejího příběhu.

Elden Ring se pečlivě stará o to, aby nadšení kolem hry neupadalo a do světa internetu vyslal další příběhový trailer. V něm se nám představuje zasazení celé hry a důležitost Elden Ring v tamním světě. V dávných časech měla být tato cennost ukradena a po její krádeži začali polobozi padat jako mouchy. Svět se začal měnit a tříštit. Boj mezi sebou sváděli i dva nejsilnější polobozi generál Radahn a Malenia.

Většina příběhu zůstává zahalena tajemstvím i nadále, ale z traileru je jasné, že se budeme snažit znovu sjednotit, co se po ukradení Elden Ringu roztříštilo a způsobilo tolik utrpení nejen obyčejným lidem.

Za připomínku stojí, že Elden Ring vznikl za spolupráce George R.R. Martina a úspěšného herního studia From Software, jehož rukopis a temná atmosféra jsou znatelné na každém kousku hry i tentokrát. Na The Game Awards se hře podařilo vybojovat titul nejočekávanější hry roku 2022 a hráči se tak již nemohou dočkat až si 22. února zahrají na svých PS4, PS5, Xboxech One, Xboxech Series X/S a také PC. 

Martin Havel

Obrázek: screenrant.com

Zdroj: Gamers Generation