EA vpustilo do světa ukázku z chystaného Need for Speed Unbound

EA vpustilo do světa ukázku z chystaného Need for Speed Unbound

9 října, 2022 0 Od

Nový díl minimálně z traileru budí vskutku zajímavý dojem. Je patrné, že se v Unbound budete účastnit nočních honiček s policií a závodů se spletitými tratěmi, a to celé v gangsterském kabátku. Zajímavá je samotná grafická stránka hry, jelikož auta a prostředí jsou zpracovány realisticky, zatímco postavy a efekty jsou animované.

Need for Speed Unboud se představuje

Ti zaujatější z vás to mohli vědět již dříve, protože japonská společnost Neowing omylem zveřejnila několik screenshotů ze hry. Vývojáři dále lákají na singleplayerovou kampaň a multiplayer s podporou crossplaye, takže si budete moci zahrát s kamarády, kteří nehrají na stejném typu zařízení jako vy. Velkou součástí traileru je i postava slavného amerického rappera A$AP Rockyho, který ve hře bude mít svůj vlastní skin, za kterým stojí MARINE SERRE a Vans.

Electronic Arts neboli EA je americká společnost, která se zabývá vývojem her. Stojí například za slavnou fotbalovou herní sérií FIFA, za jednou z nejoblíbenějších FPS sérií Battlefield a v neposlední řadě za veleúspěšným Need for Speed. Za možná nejoblíbenější závodní hrou všech dob.

Doufejme, že EA své fanoušky nezklame a po několika neúplně povedených dílech navrátí sérii dávnou slávu. Hra by měla vyjít druhého prosince na PC, PS5 a XBOX Series X/S, tedy za předpokladu, že vše půjde podle plánu.

Obrázek: ea.com

Zdroj: Gamers Generation