EA končí jako vydavatel Knockout City, hra bude nově zdarma

EA končí jako vydavatel Knockout City, hra bude nově zdarma

27 února, 2022 0 Od

Vydařená městská akce ve vybíjenkářském stylu nepřilákala tak velké množství hráčů, jak by si tvůrci asi přáli a přechází na model free to play.

Loňská arkádová vybíjená Knockout City projde zásadní změnou. Přejde totiž na model free to play a zároveň jejím vydavatelem již nebude společnost Electronic Arts. Podle studia jde o “přirozený další krok”, který by měl vést k tomu, že tvůrci přejmou vydavatelskou zodpovědnost a budou ještě v užším spojení se svojí komunitou. Dokud hra není free to play, potřebujete pro její hraní EA účet. “Máme pro Knockout City velké plány a převezmeme vydavatelské povinnosti, abychom mohli plně uskutečňovat svoji vizi do budoucna hry. Je tu opravdu hodně toho, na co se můžeme těšit, tohle je teprve začátek,”  slibují vývojáři.

Pro hráče, kteří si hru zakoupili již před uvedením do modelu free to play mají navíc vývojáři speciální věrnostní bonus, v němž budou zahrnuté boosty zkušenostních bodů, herní měna  a také legendární kosmetické doplňky pro vaše postavy. Knockout City můžeme do budoucna popřát jenom to nejlepší. Ačkoliv si hra totiž nezískala podporu masivního publika, rozhodně jde o velmi zábavnou odreagovačku, která je velmi slušně zpracovaná a zaslouží si vyzkoušet. Pokud jste tak doposud neučinili, s šestou sezónou vám to rozhodně doporučujeme.

Obrázek: shacknews.com

Zdroj: Gamers Generation