E3 se určitě vrátí v roce 2023

E3 se určitě vrátí v roce 2023

9 června, 2022 0 Od

Entertainment Software Association (ESA), pořadatel největšího herního svátku E3, se podle nedávného prohlášení vrátí opět v roce 2023. Ke slibu se zavázal také ředitel společnosti.

ESA: E3 v roce 2023 proběhne

Měsíc červen se vždy nese ve znamení herních konferencí a dalších showcase. Ačkoliv E3 v letošním roce opět neproběhne, přesto se dočkáme solidní náhrady od jiných herních gigantů. Společnost ESA se v nedávném vyjádření zavázala, že v příštím roce E3 proběhne.

Zprávu o chystané E3 v roce 2023 oznámil prezident ESA Stan Pierre-Louis. Prezident ESA také komentoval situaci v posledních letech, kterou značně narušila pandemie koronaviru Covid-19.

“Jsme nadšeni, že se v roce 2023 vrátíme s digitální i fyzickou akcí. Ačkoli máme rádi tyto digitální akce a jakkoli oslovují lidi a chceme globální dosah, víme také, že existuje opravdu silná touha po tom, aby se lidé scházeli – mohli se osobně spojit a mluvit o tom, co dělá hry skvělými.”

Co se týká herních akcí, již zítra 9. června začíná Summer Game Fest 2022. Xbox a Bethesda mají naplánovanou akci na tuto neděli 12. června. Xbox dále potvrdil, že Xbox Extended Showcase proběhne ještě v úterý 14. června. Akce State of Play od Sony proběhla již minulý týden.

Těšíte se?

Obrázek: e3expo.com

Zdroj: Gamers Generation