Dragon Age 4 je momentálně uprostřed výroby

Dragon Age 4 je momentálně uprostřed výroby

24 února, 2022 0 Od

Hra byla oznámena na The Game Awards 2018 a od té doby se toho moc neukázalo. Byl tu jeden nebo dva trailery, ale nic, co by pro hru mělo reálnou podstatu. Nyní generální manažer BioWare Gary McKay napsal blogový příspěvek, který se z velké části zaměřuje na Dragon Age 4.Tento blogový příspěvek potvrzuje, že hra je zhruba v polovině výroby.

McKay pojednává o různých fázích vývoje, které zahrnují počáteční fázi konceptu a předprodukční fáze. To, říká McKay, je o rozhodnutí o kreativní vizi a položení technického základu – nebo „návrhu“ pro hlavní koncept a technologický přístup hry. Zde se navrhují, testují a zdokonalují nápady a herní mechanismy – zatímco výroba nebo jádro vývoje spočívá v provedení tohoto plánu ve fázi alfa a beta před spuštěním.

„Pro další Dragon Age jsme přímo uprostřed produkce,“ píše McKay. Říká, že plán byl dokončen minulý rok, takže se tým v současnosti soustředí na vytváření prostředí, postav, hratelnosti, psaní, kinematografii a další. Fanoušci BioWare zklamaní několika posledními hrami by snad měli najít nějakou útěchu v tom, že McKay říká, že se tým soustředí.

McKay odhalil i některá velká jména, která vedou hru. Mac Walters, který vedl Mass Effect Legendary Edition a je v BioWare 18 let, je produkčním ředitelem hry. Corinne Busche je herní ředitelkou, která pracuje v EA 15 let a vede designový směr Dragon Age 4. Benoit Houle je ředitelem vývoje produktů, protože pracoval na každé hře Dragon Age.

McKay uvedl že fanoušci uslyší více o Dragon Age 4 později v tomto roce ve formě blogů a sociálního obsahu.

Dragon Age 4 je ve vývoji.

Zdroj: gamerant.com

@RadekVyskovsky

Zdroj: Gamers Generation