Do Far Cry 6 dorazí nové DLC

Do Far Cry 6 dorazí nové DLC

2 prosince, 2022 0 Od

Pravděpodobně poslední příběhové DLC s názvem Lost Between Worlds pro Far Cry 6 se ukáže jako alternativní svět, ze kterého budeme muset utéct.

Far Cry 6 DLC se představuje

Premisa nového DLC se odehrává ve zničeném světě Yara, ve kterém budeme hrát za postavu Daniho Rojase. Jejím úkolem bude dát svět, ve kterém je uvězněna, za každou cenu dohromady do původního stavu. Čeká ji 15 zkoušek, které nás postupně dovedou k otázce: Podaří se jí z tohoto alternativního světa uniknout zpět do reality? Na tuto otázku si můžete odpovědět například hraním tohoto DLC, které se na všech platformách objeví již 6. prosince 2022.

Vývojáři také oznámili, že všechny zbraně získané v rozšíření lze použít v hlavní hře. Funguje to na principu posledního DLC pro Far Cry 5, díky kterému jste mohli používat vesmírné zbraně přímo v hlavní hře a používat je například při hraní New Game +.

Samotné DLC bude stát 20 EUR, nebo si ho můžete koupit jako balíček v edici Game of The Year. Fanoušci se také mohou těšit na možnost hrát ode dneška hru v režimu New Game+, kde můžete znovu využít všechny své zbraně a zkušenosti a například zkusit projít hru na nejvyšší obtížnost.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation