Dnes vychází Diablo Immortal

Dnes vychází Diablo Immortal

2 června, 2022 0 Od

Po tříletém čekání dnes vychází free-to-play MMORPG Diablo Immortal. Na co se můžete připravit?

Diablo Immortal vychází již dnes

Ano, je to tady. Již dnes, 2. 6. 2022 vychází dlouho očekávané free to play MMORPG Diablo Immortal od mistrů řemesla z Blizzardu. Globální plán spuštění je naplánován na 2. června 10:00 PDT, 19:00 SEČ.

Americké herní studio s příchodem nové diablovky přidávalo v posledních týdnech stále další informace o hře. V jednom z posledních příspěvku vývojáři například uvádějí, že hra bude podporovat nejrůznější prvky napříč optimalizací: ovladače (Xbox, DualShock,…), speech-to-text a další nastavení pro lepší přístup.

Do hry se můžete zdarma předběžně registrovat již nyní na oficiálních stránkách. Pokud se rozhodnete hrát na vašem mobilním zařízení, hru si můžete stáhnout již nyní na Google Play nebo App Store. Na mnoha zařízeních po celém světě lze hrát již od včerejšího dne. Autoři také uvádějí, že hra povoluje cross-progression play, tudíž můžete hrát na PC i mobilu a váš celkový progres bude zachován.

Pokud jste se rozhodli hrát na vašem PC, hru si můžete předstáhnout před oficiálním spuštěním serverů již nyní. Co se týká systémových požadavků, nové Diablo nepatří mezi nejnáročnější hry. Diablo Immortal požaduje minimálně 4 GB paměť, Win7+, Intel Core i3 a grafiku Nvidia 460 a lepší. Z vašeho disku si hra vezme 25 GB prostoru.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation