Díky hackerovi jsou na internetu údajné záběry z GTA VI

Díky hackerovi jsou na internetu údajné záběry z GTA VI

21 září, 2022 0 Od

Po internetu koluje spousta údajných uniklých záběrů z připravovaného GTA VI. Na internetu je zveřejnil stejný hacker, který má na svědomí nabourání se do společnosti Uber.

GTA VI na uniklých záběrech

Na začátku letošního února studio Rockstar Games oficiálně oznámilo vývoj nového dílu z úspěšné série Grand Theft Auto. Z připravované hry jsme žádné záběry neviděli, alespoň tedy doposud. O víkendu totiž uživatel teapotuberhacker publikoval na GTAForums desítky obrázků a videí z údajného GTA VI.

Několik hodin nebylo známo zda jsou záběry skutečné, poté ovšem studio Rockstar Games na svém Twitteru oznámilo, že opravdu uniklé nové záběry jsou z připravovaného dílu Grand Theft Auto. Otázkou nyní ale je, jak staré záběry to mohou být?

Z nedělní noci na pondělní ráno administrátoři serveru GTAForums po výzvě vydavatelství Take-Two upravili původní příspěvek hackera, aby již neobsahoval odkaz s uniklými daty. Předtím hacker studio dokonce vyzval, že je „ochotný se domluvit” a že si prozatím nechává v záloze zdrojový kód k GTA VI a GTA V. Nejspíše očekává, že se ho jedna z firem pokusí uplatit pod podmínkou nezveřejnění dalších dat.

Autor: Matouš Paska

Obrázek: tz.de

Zdroj: Gamers Generation