Česká hra Dragon’s Wandering Tavern míří na Kickstarter

Česká hra Dragon’s Wandering Tavern míří na Kickstarter

10 července, 2022 0 Od

České studio Wekthor spouští svoji kampaň na Kickstarteru. Podpoříte jejich novou hru pojmenovanou Dragon’s Wandering Tavern?

Dragon’s Wandering Tavern míří dnes na Kickstarter

Čeští vývojáři ze studia Wekthor dnes v pátek 8. 7. 2022 spouští svoji Kickstarterovou kampaň pro jejich nejnovější 2D pixel art RPG Dragon’s Wandering Tavern. V kůži draka tak na vás bude čekat mnoho neuvěřitelných dobrodružství v překrásném fantasy světě.

Vývojáři na oficiálních stránkách představují hru následovně:

„Jako dračí obchodník Dangoru prozkoumáte kouzelný Bludný les a spřátelíte se s jeho obyvateli, kteří se k vám přidají na vašich cestách. Sbírejte v lese suroviny k výrobě předmětů, vařte kouzelné lektvary a vařte chutná jídla pro své přátele, zatímco se budete dozvídat více o tajemném Shard of Elderlight.“

Kampaň, která poběží 30 dní, má za cíl vybrat dostatek prostředků na dotažení hry do konce a rozšíření studia pro další projekty. Autory můžete podpořit již částkou od 1 USD. Pokud vás hra o dračím obchodníkovi oslovila a máte zájem podpořit české vývojáře na Kickstarteru, můžete tak učinit pod přiloženým odkazem ZDE.

Nezapomeňte se podívat také na oficiální trailer níže.

Obrázek: wekthor.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation