Blizzard: Diablo 4 nebude zpeněženo jako Diablo Immortal

Blizzard: Diablo 4 nebude zpeněženo jako Diablo Immortal

16 června, 2022 0 Od

Blizzard v reakci na negativní hodnocení nedávno vydané hry Diablo Immortal slibuje, že Diablo IV nebude plné mikrotransakcí.

Blizzard slibuje, že Diablo IV nebude zpoplatněno

Před necelými dvěma týdny vyšla očekávaná mobilní hra Diablo Immortal s portem na PC. Ačkoliv je hra velmi návyková, přesto se setkala s velkou vlnou nevole ze strany hráčům kvůli všudypřítomným mikrotransakcím.

V reakci na negativní komentáře herní studio Blizzard slibuje, že Diablo 4 žádné mikrotransakce obsahovat nebude. Zprávu potvrdil šéf Diabla Rod Fergusson, který ujistil fanoušky, že nadcházející Diablo IV je hra za plnou cenu, která je určena především pro PC a konzole.

To be clear, D4 is a full price game built for PC/PS/Xbox audiences. We are committed to delivering an incredible breadth of content after launch, for years to come, anchored around optional cosmetic items & full story driven expansions. More details soon. Necro blog tomorrow!

— Rod Fergusson (@RodFergusson) June 12, 2022

„Aby bylo jasno, D4 je hra za plnou cenu určená pro PC/PS/Xbox. Jsme odhodláni po uvedení na trh poskytovat neuvěřitelně rozsáhlý obsah po celé roky, který se bude opírat o nepovinné kosmetické předměty a příběhová rozšíření…“

Ačkoliv nebude placený obsah tak brutální jako u Immortal, určitě se bude nabízet volitelná kosmetika a další drobnosti. Pokud máte zájem o Diablo IV, můžete se nyní již registrovat do bety na oficiálních stránkách.

Obrázek: blizzard.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation