Viceprezident Sony Interactive Entertainment končí kvůli pedofílii

Viceprezident Sony Interactive Entertainment končí kvůli pedofílii

13 prosince, 2021 0 Od

V YouTube obdobě dokumentu V síti se objevil jeden z klíčových mužů Sony Interactive Entertainment. Svoji pozici nyní opouští.

Viceprezident Sony Interactive Entertainment George Cacioppo má velký problém. Společnost ho vyhodila poté, co se objevil ve videu na YouTube, které se zaměřuje na pedofily. Kanál People vs. Preds odhaluje sexuální predátory na internetu tím, že s nimi navazuje kontakt. Podobného principu se v česku využívalo při tvorbě dokumentárního filmu V síti.

Cacioppo měl pozvat patnáctiletého chlapce k sexu přes aplikaci Grindr v textových zprávách. Následně ho navštívil kameraman, před kterého z domu vyšel v tričku Playstation 5 a když zjistil, že ho natáčí, rychle se uchýlil zpět do úkrytu svého domu a zabouchl dveře. Sony po zveřejnění těchto informací potvrdilo, že Caccioppo byl propuštěn. Nyní již bývalý viceprezident Sony Interactive Entertainment byl ve společnosti osm let. Tvůrci People vs. Preds předali získané informace policii a ani vyhazov tak nemusí být posledním problémem, který bude Cacioppo v souvislosti s touto událostí řešit.

Martin Havel

Obrázek: today.in-24.com

Zdroj: Gamers Generation