SureFire, nová gamingová značka

SureFire, nová gamingová značka

11 listopadu, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

SUREFIRE logoSureFire je zcela nová gamingová značka, vlastněná společností Verbatim GmbH, která je speciálně navržena pro milovníky her na PC a konzolích. Prvními představenými produkty, jsou herní disky SureFire Gaming HDD GX3 a Gaming SSD SureFire GX3 a do konce roku plánujeme uvedení dalších více než 20 herních produktů.

„Vzhledem k tomu, že stále více lidí zůstává doma, došlo v posledních měsících k velkému nárůstu hraní her. Gaming má velkou výhodu v tom, že umožňuje přátelům hrát společně on-line a mít příjemné sdílené zážitky,“ řekl Clive Alberts, prezident společnosti Verbatim GmbH.

„SureFire byl stvořen speciálně pro hráče – všechny produkty, které představíme ještě letos a v průběhu roku 2021, budou postaveny tak, aby vydržely, snadno se používaly a byly skvěle cenově dostupné, aby tak oslovily širokou škálu hráčů po celé Evropě, hráče každého věku a herních schopností,“ dodal Clive Alberts. „Prvními produkty, které uvádíme na trh, jsou naše externí HDD a SSD disky a brzy na ně budou navazovat herní myši, náhlavní soupravy, rozbočovače a další produkty, které byly speciálně navrženy pro vysoce výkonné hraní.“

Rozšířené herní úložiště

PlayStation, Xbox, notebooky a počítače mají omezenou kapacitu úložiště a nejnovější hry je rychle zaplní a nezanechají místo pro nové tituly. Nové externí herní disky HDD a SSD SureFire, poskytují účelově rozšířené úložiště pro hráče, kteří chtějí uložit svou herní knihovnu do pohodlného a velkokapacitního zařízení na cestách.

S 2TB herním pevným diskem Surefire, který je schopen uložit až 50+ her, se hráči již nemusí rozhodovat, které hry z konzole nebo počítače smažou, aby vytvořili prostor pro nové tituly – mohou je všechny bezpečně uchovávat na SureFire, stejně jako je jednoduše vzít s sebou na návštěvu u kamaráda a hrát tam.

Herní pevné disky a SSD disky SureFire, jsou plug-and-play, které hráčům umožňují spuštění během několika okamžiků a jsou kompaktní a bez napájecího kabelu, což je činí velmi pohodlnými pro snadné umístění kdekoli potřebujete hrát. Alternativně lze disk použít jako běžné externí úložné zařízení, pokud to pro hraní není potřeba.

Disky SureFire jsou vybaveny vícebarevnými RGB, zvýrazňujícími LED akcenty, v souladu s moderními herními nastaveními a atraktivním ostrým designem, ovlivněným nejnovějšími konzolemi.

Disky mají předinstalován software Nero Backup, pro úplné zálohování a obnovení systému, což uživatelům také umožňuje jednoduše si naplánovat automatické zálohování.

Přenosem dat USB Superspeed 5 Gb / s (USB 3.2 Gen1), umožňuje rychlé načítání a zálohování her. HDD a SSD zařízení SureFire obsahují kabel Micro-B na USB-A a adaptér USB-A na USB-C, který umožňuje majitelům počítačů Mac a PC těžit z lepšího připojení k portům USB-C a USB-A.

Herní pevný disk SureFire GX3 má doporučenou maloobchodní cenu 1.849 Kč / 72,99 EUR za 1TB verzi (PN 53681) a 2.549 Kč / 95,99 EUR za 2 TB (PN 53682), zatímco SureFire GX3 Gaming SSD má doporučenou maloobchodní cenu 2.499 Kč / 99,99 EUR za verzi s 512 GB (PN 53683) a 3.899 Kč / 148,99 EUR za 1 TB (PN 53684).