Nintendo Switch 2 podle nedávného úniku má dorazit již v září letošního roku

Nintendo Switch 2 podle nedávného úniku má dorazit již v září letošního roku

14 ledna, 2024 0 Od

Nedávné informace z veletrhu CES 2024 vyvolaly spekulace o možném vydání Nintendo Switch 2 v září 2024, a to na základě tiskové zprávy společnosti Altec Lansing.

Nintendo Switch 2 již tento rok?

V nedávno zveřejněné tiskové zprávě společností Altec Lansing na veletrhu CES 2024 se objevila zmínka o plánovaném vydání Nintendo Switch 2 v září tohoto roku. Toto prohlášení přišlo v souvislosti s představením AI Shark, nástupce legendárního GameSharku, nyní vyvinutého s podporou umělé inteligence.

I když zpráva o možném vydání v září 2024 vzbudila značnou pozornost, Nintendo zatím žádné informace nekomentovalo, a tak zůstává datum vydání nejisté. Digital Trends, Gamespot a My Nintendo News uvádějí, že může jít o neúmyslný únik informací, nebo naopak o záměrný marketingový tah společnosti Altec Lansing.

Nečekané zmínění Nintendo Switch 2 také vyvolává otázky ohledně možných funkcí a inovací, které by nová konzole mohla nabídnout. Vzhledem k tomu, že Nintendo potvrdilo několik titulů pro současnou verzi konzole, které mají vyjít v roce 2024, je možné, že případný nový model by přinesl významné změny ve výkonu.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation 

​