Herec Adama Jensena z Deus Ex tvrdí, že nepracuje na novém díle

Herec Adama Jensena z Deus Ex tvrdí, že nepracuje na novém díle

10 července, 2023 0 Od

Hlasový herec Adama Jensena podle posledních informace nepracuje na novém díle Deus Ex.

Hlasový herec Adama Jensena nepracuje na novém Deus Ex

Elias Toufexis, známý jako hlas Adama Jensena z prequel série Deus Ex, v poslední době zaujal řadu rolí včetně postav ve hrách The Expanse, Star Trek: Discovery a Gotham Knights. Nicméně, podle jeho slov, nebyl kontaktován ohledně nového pokračování Deus Ex. „Jsem šťastný, že jsem zaneprázdněný, ale přál bych si, aby mě nový Deus Ex zaneprázdněl ještě více,“ napsal Toufexis na Twitteru.

Toufexisova práce na postavě Adama Jensena byla významná a přinesla do hry příjemný a humorný prvek. Jeho absence v novém pokračování by mohla být citelná. Přesto to neznamená konec pro Jensena – podle zdrojů Bloombergu byl nový Deus Ex v listopadu ve „velmi, velmi raném“ stádiu vývoje.

Nicméně, nahrávání hlasových linek obvykle přichází poměrně pozdě v průběhu vývoje hry, když je scénář finalizován. Zároveň by nebylo příliš brzy začít zapojovat a zajišťovat ústřední a uznávané talenty. Kdo ví, možná bude příští hra Deus Ex rebootem?

Vzhledem k moderním vývojovým cyklům by mohla být mezi předchozí hrou, Mankind Divided z roku 2016, a spuštěním tohoto nového projektu prodleva deseti let nebo více. To by byla velká škoda – Mankind Divided skutečně působilo jako střední část trilogie, která nebyla dokončena.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​