God of War: Ragnarök zkrotil listopadové prodeje JRC

God of War: Ragnarök zkrotil listopadové prodeje JRC

11 prosince, 2022 0 Od

Mnozí z nás rozhodně znají či jsme alespoň slyšeli o videoherní sérii God of War, přesněji o prozatím posledním díle hry God of War: Ragnarök, jenž se po vydání stala na celém světě hitem v počtu prodaných kusů.

God of War: Ragnarök vládcem prvního místa

Již zmiňovaný titul nesoucí název God of War: Ragnarök se za listopad umístil na prvním místě v obchodech JRC, krom něj se v TOP 10 umístil také jeho předchůdce. Na druhé stříbrné místo se za listopad usadila FIFA 23 a třetí bronzové místo si zajistila novinka Call of Duty Modern Warfare 2. Dále se umístily hry jako Pokémon Scarlet & Violet, NHL 23, Horizon Forbiden West či Grand Theft Auto V, které i po mnoha letech stále neomrzí a láká nové hráče. Samotný předchůdce jmenující se God of War se umístil na obdivuhodném 8. místě.

Může se stát titulem roku?

Na tuto otázku Petr Kratochvíl z JRC odpověděl následovně:

„To je zatím těžko soudit. Konkurence je tvrdá a teprve následující týdny ukážou, zda God of War stihne dohnat například FIFU, která vyšla na začátku podzimu a každý měsíc sbírá hezká čísla.“

Aktuálně je velmi jasné, že se jedná o hit mezi prodeji s výhledovým potenciálem, což znamená, že se prodeje jen tak nezastaví.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation