Cooler Master se vrací ke kořenům řady HAF a uvádí model HAF 700

Cooler Master se vrací ke kořenům řady HAF a uvádí model HAF 700

16 září, 2022 0 Od

Cooler Master uvádí na trh model HAF 700. Počítačovou skříň, která klade důraz na maximální funkčnost a výkon spolu s návratem na počátek existence celé série HAF.

Začátkem letošního roku představila společnost Cooler Master významný historicky milník v oblasti technologií. Světlo světa spatřila vlajková loď v portfoliu počítačových skříní Cooler Master, model HAF 700 EVO. Dnes se společnost vrací ke kořenům této řady a uvádí HAF 700, EATX skříň zaměřenou čistě na funkčnost a výkon. Decentnější, minimalističtější design si zachovává klíčové vlastnosti vlajkové lodi včetně neomezené podpory všech komponent, vícekomorového řešení pro odvod tepla a inovativní patentované konstrukce.

Zaměření na chlazení a výkon

Model HAF 700 ztělesňuje DNA série HAF. Prioritou je proudění vzduchu a výkon, a to díky maximálnímu důrazu na detaily konstrukce, která si hravě poradí s komponenty s nejvyšší spotřebou na trhu. Od základních desek SSI-EEB EATX, přes mnoho volných pozic pro umístění chladičů s délkou až 480 mm, až po nejnovější a nejvýkonnější grafické karty. I po instalaci základních komponent poskytuje skříň dostatek volného prostoru pro vlastní vedení vodního chlazení, uhlazeného cable managementu, pro úložiště nebo jakékoli další příslušenství.

S cílem maximalizovat účinnost chlazení je přední panel modelu HAF 700 v celé délce tvořen mřížkou vyladěnou tak, aby snížila hladinu hluku. Dva 200mm a tři 120mm Sickleflow ARGB PWM ventilátory, které jsou součástí, byly předinstalovány do pozic, které byly pečlivě vybrány a otestovány pro ideální proudění vzduchu.

Intuitivní instalace bez nutnosti použití nářadí

Snadný přístup a možnost libovolného zásahu kdykoli si uživatel vzpomene, přináší speciálně navržená konstrukce umožňující úpravu bez nástrojů. V rámci skříně jsou využity například speciální multifunkční uzamykatelné držáky, odnímatelná klec na disky a připravená forma pro instalaci grafické karty. To vše výrazně zjednoduší celý proces sestavování. Veškeré vnitřní části jsou odnímatelné a vyměnitelné, což dává uživatelům svobodu pro vlastní individualizaci.

Nekonečná estetická svoboda

Zatímco HAF 700 EVO byla vytvořena od základu jako umělecký středobod herního doupěte, model HAF 700 se snaží nalézt rovnováhu mezi různým estetickým vkusem každého uživatele a funkčností. Přední panel je střídmějšího designu a ukrývá dva ventilátory Sickleflow s ARGB 2. generace. Toto ARGB řešení je zpětně kompatibilní s ARGB 1. generace, ale umožňuje ještě větší míru svobody nastavení ve spojení s aplikací MasterPlus+. Uživatelé mají možnost získat kontrolu nad barvami a efekty každé jednotlivé LED diody.

Výkon na prvním místě

Počítačová skříň HAF 700 byla navržena pro ty, kteří potřebují ze svého počítače dostat maximum. Každý detail je promyšlený tak, aby ve výsledku přinesl nejen výkon, ale také spolehlivost jakéhokoli zvoleného setupu. Ať už se jedná o fanouška původní řady, profesionálního tvůrce nebo hardwarového nadšence, model HAF 700 je efektivním, efektním řešením pro práci i hraní.

Cena a dostupnost

Cooler Master HAF 700 bude k dispozici u lokálních prodejců na konci září 2022 za doporučenou koncovou cenu 359 euro.

TZ

Zdroj: Gamers Generation