Blizzard oznamuje Diablo Immortal Event

Blizzard oznamuje Diablo Immortal Event

25 dubna, 2022 0 Od

Blizzard oznámil speciální akci Diablo Immortal, která je plánována na toto pondělí.

Tato událost zaměřená na Diablo Immortal oficiálně začne 25. dubna v 7:30 ET, což je trochu zvláštní vzhledem k tomu, jak brzy to bude pro diváky ze západního pobřeží. Jinak Blizzard o události nesdílel žádné další informace. Stránka streamu YouTube pro zítřejší vysílání říká, že “Diablo Immortal news is coming soon”. Kromě toho žádá fanoušky Diabla, aby se předběžně registrovali pro případné vydání Diablo Immortal – kdykoli to bude možné.

Během posledních několika měsíců Blizzard odhalil značné množství informací o Diablo Immortal. V březnu sdílel podrobnosti o kosmetických úpravách Diablo Immortal, legendárních drahokamech a úrovních Resonance a schopnosti hráčů měnit třídy. V únoru ředitel hry Diablo Immortal poděkoval účastníkům uzavřené beta verze a komunitě Diabla a povzbudil je, aby se v nadcházejících měsících těšili na novinky. V prosinci byla na Twitteru sdílena série krátkých animovaných videí. Někdo by řekl, že Blizzard něco staví.

Komunita Diablo Immortal je poněkud rozpolcená ohledně toho, jaké by mohlo být pondělní oznámení. Někteří věří, že Blizzard by mohl odložit vydání Diablo Immortal, buď na konec roku 2022 nebo dokonce 2023. Jiní si myslí, že by to mohlo být oficiální oznámení data vydání, ne-li úplné spuštění Diablo Immortal. Argumentují tím, že kdyby bylo Diablo Immortal odloženo, Blizzard by z toho neudělal událost.

Diablo Immortal bylo poprvé oznámeno v roce 2018, takže fanoušci Diabla dlouho čekali na uvedení mobilní hry. Předběžně bylo plánováno vydání v roce 2021. Pak byla hr odložena do první poloviny roku 2022. Stav hry pravděpodobně silně závisí na zpětné vazbě na uzavřenou beta verzi. Pokud se hráči domnívají, že hra potřebuje více času na vývoj, Blizzard to pravděpodobně vezme.

Vše, co fanoušci Diabla mohou udělat, je naladit se na událost Blizzardu a doufat v to nejlepší.

Vydání Diablo Immortal je naplánováno na první polovinu roku 2022 pro zařízení iOS a Android.

Zdroj: gamerant.com

Zdroj: Gamers Generation